به‌روز شده در: ۱۲:۳۳ - ۷ آبان ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۴۸۴۳
تاريخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
ورود آموزش های مهارتی به صنایع دریایی
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از ورود آموزش های مهارتی به صنایع دریایی با همکاری شرکت سیراف در این استان خبر داد.
به گزارش تسنیم،  پوراندوخت نیرومند،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اعلام تشکیل دپارتمان تخصصی صنایع دریایی آموزش فنی و حرفه ای تهران، اظهار داشت: بزرگترین افتخار و توفیق ما در مجموعه آموزش فنی و حرفه ای خدمتگزاری به مردم، بخش خصوصی، اصناف، صنایع و ... در امر مهارت آموزی می باشد.
وی با تأکید بر ضرورت ورود بخش خصوصی به حوزه مهارت آموزی، بیان داشت: مراکز ثابت دولتی در کنار موسسات کارآموزی آزاد، نقش آموزش فنی و حرفه ای، ارائه آموزش های مهارتی در کنار بخش خصوصی نقش به سزایی در توسعه اقتصادی با تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و فارغ التحصیلان دانشگاهی و کارجویان شهری و روستایی دارد.

 به گفته ی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، شرکت «سیراف» طراح و تولیدکننده‌ی شناورهای سبک از جنس آلومینیوم، فولاد و تجهیزات مربوط به آن و دارای یارد مجهز ساخت شناور و کارگاه‌های ساخت تجهیزات دریایی می باشد و با هدف بهبود و تضمین کیفیت محصولات تولیدی و افزایش سرعت تولید و ...  وارد حوزه آموزش های مهارتی شده است.