به‌روز شده در: ۱۶:۲۸ - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۵۰۲۱
تاريخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پيام تبريك مديرعامل سايپا به وزير جديد صنعت
مديرعامل گروه خودروسازی سايپا همزمان با انتصاب عليرضا رزم حسينی، به‌عنوان وزير جديد صنعت، معدن و تجارت، در پيامی، ضمن تبريك به‌مناسبت اين انتصاب، بر ادامه حركت صنعت خودرو كشور و اين گروه خودروسازی در زمينه جهاد خودكفايی و توسعه بومي‌سازی در سايه تدابير وزير جديد صمت تأكيد كرد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی انتصاب عليرضا رزم حسيني، به‌عنوان وزير جديد صنعت، معدن و تجارت، را تبريك گفت.

متن پيام سيدجواد سليماني به شرح زير است:

برادر ارجمند جناب آقاي مهندس عليرضا رزم حسيني

وزير محترم صنعت، معدن و تجارت

رأي بالای نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي در خانه ملت به جنابعالي، بيانگر حسن نظر و اعتماد به يكي از مديران جهادی، شايسته، باكفايت و با سابقه در سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوري اسلامي و ملت شريف ايران بود.

بدون تردید، ثمره تجربيات گران‌بهاي جنابعالي در چندين دهه فعاليت در عرصه‌هاي مختلف مديريتي، راهگشاي مسير وزارت‌خانه مهم و راهبردي صنعت، معدن و تجارت، چه در بخش توسعه صنايع و معادن كشور و چه در عرصه تجارت و بازرگاني خواهد بود.

حضور جنابعالي در نقش راهبر و هدايتگر مجموعه صنعت، معدن و تجارت، زمينه‌ساز آرامش و اطمينان خاطر در ميان صنعتگران و تلاشگران و ثبات قدم در ادامه مسير حركت جهادي تا دستيابي به اهداف والاي كشور در امر بومي‌سازي و توسعه اقتصادي با بهره‌گيري از ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي داخلي خواهد شد.

اينجانب به نمايندگي از مجموعه بزرگ كاركنان و كارگران خدوم و متعهد گروه خودروسازي سايپا، انتصاب جنابعالي را به‌عنوان وزير صنعت، معدن و تجارت تبريك عرض نموده و ضمن اعلام آمادگي گروه سايپا براي پيگيري و اجراي تدابير و راهبري جنابعالي در عرصه صنعت خودرو، توفيق روزافزونتان را از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

 

سيدجواد سليماني/ مديرعامل گروه خودروسازي سايپامنبع: سایپانیوز

انتهای پیام/