به‌روز شده در: ۱۲:۲۱ - ۲ آبان ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۵۳۸۱
تاريخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیرکل کار زنجان خبر داد؛
۲۹۰۰ کارگر زنجانی مبتلا به کرونا شده‌اند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ نفر از کارگران واحدهای تولیدی در این استان به کرونا مبتلا شده‌اند.
به گزارش کارگر نیوز، محمدرضا یوسفی امروز (سه‌شنبه ۲۲ مهر ماه) در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون از این تعداد افراد مبتلا شده، مورد فوتی در اثر بیماری کووید-۱۹ در بین کارگران استان نداشتیم.

وی اظهار داشت: کارگران واحدهای تولیدی در شهرستان‌های زنجان و ابهر بیشترین مبتلایان به بیماری کرونا در استان زنجان را دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، با بیان اینکه با واحدهای تولیدی که در آن‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود به شدت برخورد می‌شود، گفت: تمام کارگران در واحدهای تولیدی موظف به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی هستند.

وی افزود: هماهنگی‌های لازم برای تامین ماسک و اقلام بهداشتی مورد نیاز کارگران با شرکت‌های تولیدی فعال در این حوزه صورت گرفته است.

یوسفی تاکید کرد: برای تهیه و توزیع ماسک و اقلام بهداشتی مورد نیاز کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی با شرکت‌هایی از جمله تعاونی داروسازان هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: تولید اقلام بهداشتی در واحدهای تولیدی استان زنجان روند روبه رشد دارد و با توجه به وضعیت موجود ماسک، در حال حاضر در استان مشکل کمبود ماسک نداریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: بیش از ۹۰۰ هسته همیار سلامت در واحدهای تولیدی و صنعتی استان زنجان برای مقابله با گسترش شیوع کرونا تشکیل شده است.