به‌روز شده در: ۱۵:۵۴ - ۶ آذر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۵۶۲۹
تاريخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حاجی بابایی اعلام کرد:
انصراف مجلس از دست‌ بردن در منابع تامین اجتماعی
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: ۵۰ هزار میلیارد تومان بند(و)، تبصره ۲ بدون هیچگونه تغییر کماکان در اختیار تامین اجتماعی باقی می‌ماند.
به گزارش ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی گفت: طرح تامین کالاهای اساسی دستور کار جلسه مشترک مجلس و دولت بود و در خصوص این طرح پس از بررسی‌های لازم و توافق انجام شده، مقرر شد پورمحمدی مشورت لازم را به دولت بدهد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به خانه ملت، گفت: در این توافق موضوع ۵۰ هزار میلیارد تومان بند(و)، تبصره ۲ در اختیار سازمان تامین اجتماعی بدون هیچگونه تغییر کماکان باقی می‌ماند.

وی اظهار کرد: منابع تامین کالاهای اساسی بارعایت مصوبه کمیسیون برنامه و بودجه در جهت تامین کالاهای اساسی بر مبنای ۱۲۰ هزار تومان برای سه دهک پایین و ۶۰هزار تومان برای ۴دهک بعدی خواهد بود.

حاجی بابایی به لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در مناطق محروم هم اشاره کرد و گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان برای تومان تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و مناطق محروم، همچنین تکمیل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان لشکری، کشوری و تامین اجتماعی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: خط قرمز ما در طرح تامین کالاهای اساسی و اجرای همسانسازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و تامین اجتماعی بطور کامل است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت:در مذاکرات امروز پرداخت۳۰ هزارمیلیارد تومان از مطالبات سازمان تامین اجتماعی برای کمک به این سازمان و همچنین اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای تکمیل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و بازنشستگان غیر هیات علمی دانشگاه‌هاست، که علاوه بر بند(و)، به سقف تبصره ۲ افزوده شده است.