به‌روز شده در: ۱۷:۰۷ - ۴ آذر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۶۲۲۸
تاريخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
دریابیگی:
تأمین مسکن کارگران و بازنشستگان نیازمند اتحاد و حمایت بنگاه‌های اقتصادی است
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: اداره کل راه و شهرسازی مازندران آمادگی کامل را در رفع معضلات مسکن جامعه کارگری و بازنشستگی را داشته و برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی نیازمند به اتحاد و بسیج همگانی وحمایت همه بنگاه‌های اقتصادی است.
به گزارش ایلنا، دبیر اجرایی و تعدادی از اعضای هئیت اجرایی خانه کارگر مازندران با مدیرکل راه و شهرسازی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا نصرالله دریابیگی از زحمات وزرای محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی از بابت مسکن کارگران و بازنشستگان تشکر کرد و گفت: تشکلات کارگری و بازنشستگی بویژه اتحادیه اسکان آماده همکاری صادقانه برای تأمین و ساخت مسکن این قشر شریف و عزیز را دارد.

مسئول کانون بازنشستگان استان در ادامه گفت:جامعه کارگری و بازنشستگی دارای مشکلات شدید معیشتی، درمانی بویژه مسکن بوده و نیاز به مساعدت وهمیاری مسئولین امر می‌باشد.

در ادامه دیدار نظری مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با ارج گذاشتن به ایثار، فداکاری و جانفشانی کارگران ایران در قبل از انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی اشاره کرد و گفت: فداکاری جامعه کارگری جاودانی خواهد بود.

وی در ادامه گفت: اداره کل راه و شهرسازی مازندران آمادگی کامل را در رفع معضلات مسکن جامعه کارگری و بازنشستگی را داشته و برای تامین مسکن کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی نیازمند به اتحاد و بسیج همگانی وحمایت همه بنگاه‌های اقتصادی می‌باشد.

وی در خاتمه خاطرنشان ساخت که با حمایت‌های مسئولین امر و همکاری نهادهای کارگری و کار فرمائی به اهداف تفاهم نامه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و راه و شهرسازی و اجرای صحیح قانون برای تحقق عدالت اجتماعی در بخش مسکن کارگران و بازنشستگان دست خواهیم یافت.