به‌روز شده در: ۱۶:۵۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۶۲۵۰
تاريخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
استاندار کرمانشاه:
با مقصران احتمالی خودسوزی کارگر کرمانشاهی برخورد شود
استاندار کرمانشاه گفت: بررسی و شناسایی مقصر یا مقصران احتمالی حادثه خودسوزی کارگر کرمانشاهی باید به سرعت انجام شود و با خاطیان در انجمن استادکاران و کارگران ساختمانی یا دستگاه‌های اجرایی برخورد قانونی شود.
به گزارش ایلنا، «هوشنگ بازوند» روز جمعه در کمیته بررسی علل خودسوزی کارگر کرمانشاهی در مقابل دفتر انجمن استادکاران و کارگران ساختمانی که پس از جدال لفظی با منشی انجمن، اقدام به این کار کرده بود، خطاب به معاونین استانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی ربط گفت: این کمیته موظف است ظرف ۴۸ ساعت مقصر یا مقصران احتمالی بخش خصوصی یا دولتی را شناسایی نمایند و به دستگاه قضایی معرفی نمایند و حتماً براساس قانون با خاطیانی که در این موضوع دخیل بوده اند، برخورد می‌شود.

وی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به نظارت جدی بر چگونگی ارایه خدمات به مردم هستند و دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز باید کارکنان خود را در خصوص شیوه برخورد با مردم حتی اگر تقاضای غیرقانونی نیز توجیه کنند زیرا مشکلات ناشی از کرونا و تحریم‌های ظالمانه سبب ایجاد مشکلاتی در معیشت مردم شده و ممکن است تاب‌آوری در مقابل مشکلات کاهش یافته باشد.

مقام ارشد استان اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند بر شیوه ارایه خدمات و ارتباط با مراجعین نظارت مستقیم داشته باشند و در ارتباط با مردم مقوله احترام و حفظ کرامت را مدنظر داشته باشند و حتماً با خاطیان برخورد می‌شود زیرا کمک به مردم در این شرایط وظیفه همه مدیران است و باید در اولویت قرار گیرد.

لازم به ذکر است روز ۲۷ آبان ماه جاری کارگری حدود ۴۰ساله پس از جدال لفظی با منشی انجمن کارگران ساختمانی کرمانشاه در مقابل ساختمان این انجمن اقدام به خودسوزی کرد که پس از انتقال به بیمارستان امام خمینی (ره) جان خود را از دست داد.