به‌روز شده در: ۱۷:۱۱ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۷۶۶۹
تاريخ انتشار: ۲۴ دي ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/ آورده اولیه ۴۰ میلیون تومان است
تمدید زمان ثبت نام مسکن کارگران و بازنشستگان
یک مقام استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: مهلت ثبت نام مسکن کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی تا ۲۷ دی ماه امسال تمدید شد.
به گزارش وزارت کار، اسماعیل غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، با حضور در استودیو خبر سیمای مرکز  این استان، گفت: مهلت ثبت نام مسکن کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا ۲۷ دی ماه امسال تمدید شد.

وی با اشاره به احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروه‌های هدف، مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آن‌ها کامل شده باشد.

غنیان افزود: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن، چنانچه افراد متقاضی مسکن تاکنون موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده‌اند در فرصت باقی مانده تا پایان دی ماه سال جاری نسبت به تکمیل موجودی اقدام کنند.

به گفته وی، در استان سمنان هزار و ۲۰۰ مسکن برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی عملیاتی می‌شود و در سایر شهرها نیز آمادگی لازم برای ساخت مسکن نیز وجود دارد.

غنیان افزود: آورده اولیه ۴۰ میلیون تومان است و متقاضیان تا پایان دی ماه می‌توانند آورده‌ی خود را تکمیل کنند.