به‌روز شده در: ۱۶:۴۲ - ۶ اسفند ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۸۶۵۱
تاريخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بسیج امکانات وزارت کار برای ارائه خدمت به زلزله‌زدگان "سی سخت"
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، گفت: تمام ارکان و زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند در امداد و کمک‌رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل (سالمندان، بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران) نهایت اهتمام را بعمل آورند.
به گزارش روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، کریم یاوری در دیدار با فرماندار سی سخت اعلام کرد: بدستور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تمامی امکانات این وزارتخانه برای ارائه خدمت و امداد و کمک‌رسانی به هم میهنان آسیب دیده از زلزله در سی سخت بسیج شده است.

یاوری افزود: تمام ارکان و زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مکلف شده‌اند در امداد و کمک‌رسانی به هم میهنان آسیب دیده بویژه جامعه هدف از قبیل (سالمندان، بازنشستگان، مددجویان و بیمه شدگان و تعاون گران) نهایت اهتمام را بعمل آورند.

وی گفت: توجه به نیازهای اولیه و مایحتاج ضروری بویژه اقلام خوراکی و گرمایشی و بهداشتی در اولویت است.

مشاور ونماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون بخشی از کمک‌های زیر مجموعه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به استان و منطقه زلزله زده از قبیل مواد خوراکی، بهداشتی، پتو و… رسیده است ودر بین زلزله زدگان توزیع شده است.

کریم یاوری افزود: مردم غیرتمند کشور عزیزمان ثابت کرده‌اند در اینگونه حوادث برای یاری رساندن به هم نوعان خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند و بهترین نوع کمک و امداد و خدمات‌رسانی از سوی مردم عزیز صورت می‌پذیرد.

مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: از سوی دیگر جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان و کار افرینان و تشکل‌های آنان نیز اعلام آمادگی برای کمک و امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از زلزله را نموده‌اند که جای تقدیر دارد.

وی گفت: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تا هر زمان که زلزله زدگان نیاز داشته باشد به کمک‌ها و امدادرسانی خود ادامه میدهد ودر کنار زلزله زدگان خواهد بود.