به‌روز شده در: ۱۶:۵۵ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۸۷۰۴
تاريخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان:
صرفه‌جوئی ناشی از حذف دفترچه‌ها صرف افزایش خدمات می‌شود
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: صرفه‌جوئی ناشی از حذف دفترچه‌های درمانی، برای افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی هزینه خواهد شد.
به گزارش ایلنا، علی حسین نژاد با اشاره صرفه‌جویی میلیاردها تومانی ناشی از اجرای طرح حذف دفترچه‌های درمانی افزود: با حذف دفترچه‌های کاغذی، میلیاردها تومان صرفه‌جویی در صدور دفترچه‌های کاغذی و هزینه چاپ آنها و همچنین صرفه‌جویی ناشی از ایجاد شفافیت‌ها را در ارائه خدمات بیش از گذشته شاهد خواهیم بود.

به گفته وی؛ حذف دفترچه‌های فیزیکی و کاغذی و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی نه تنها به کاهش هزینه‌ها بلکه جلوگیری از اتلاف وقت منجر شده و به نوعی رضایتمندی بیمه‌شدگان را به وجود می‌آورد.

او با اشاره به رشد روزافزون بازنشستگان به صورت غیرمتعارف و بالا گرفتن انتظارات این جامعه برای داشتن معیشت و زندگی مناسب اظهار داشت: با اجرای قوانینی ازجمله بازنشستگی مشاغل سخت و زیان‌آور و برهم خوردن نسبت پشتیبانی ورودی‌ها به خروجی‌ها، تنگناهایی رقم خورد.

وی با بیان اینکه طلاق‌های صوری و قانون بازماندگان برای فرزندان اناث متاسفانه با سوءاستفاده‌های بسیار همراه است، افزود: ضرورت بازنگری در این قوانین با توجه به شرایط، الزامی به نظر می‌رسد.