به‌روز شده در: ۱۹:۴۷ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۸۷۷۲
تاريخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
صادقی در پیام تبریک روز پدر یادآور شد:
جامعه کارگری در مسیر تحقق خواسته‌های به حق خود مصمم خواهد بود
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتشار پیامی میلاد نخستین گوهر تابان آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.
به گزارش ایلنا، متن پیام حسن صادقی به این شرح است:

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ »

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را / که به ما سوا فکندی همه سایه هما را

دل اگر خداشناسی همه در رخ علی بین / به علی شناختم من به خدا قسم خدا را

بزرگ ترین نماد حق طلبی،امیرالمؤمنین(ع) است. هر که در فکر و عمل، با آن حضرت، هم آهنگ و هم گام باشد، به حق نزدیک است و هر کس از ایشان فاصله بگیرد از حق دور شده است.

اصلاً حق با علی معنا پیدا می کند و علی با حق تجلی یافته و یکی گشته است. پیامبر اسلام(ص) همواره به این موضوع اشاره می کرد که «علی مع الحق و الحق مع علی؛ حق با علی و علی با حق است». البته نباید فراموش کرد که منظور از علی(ع) تنها یک نفر نیست بلکه حضرت علی(ع) سرسلسله امامت و ولایت و تداوم دهنده رسالت در میان مردم است.

امام علی(ع) آغازگر امامت، مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت‌یافته مکتب نبوت است که با گفتار، رفتار و منش والای خویش، دل‌های تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخته و همواره اسوه خردورزان، حامی ستمدیدگان و محرومان و سرچشمه عدالت و حقیقت بوده است.

فرا رسیدن سیزده رجب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی (علیه السلام) را که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته، به ملت عزیز ایران، جامعه کارگری و خانواده بزرگ تامین اجتماعی به ویژه بازنشستگان ارجمند تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان و خانواده‌های محترم، آرزوی تندرستی و شادکامی روزافزون دارم.

امید است در ماه پر خیر و فضیلت رجب و در سایه الطاف حضرت حق، استوارتر از همیشه از رهروان صدیق آن امام همام باشیم و در مسیر تحقق مطالبات و خواسته های به حق خود، سربلند و مصمم باشیم.