به‌روز شده در: ۱۴:۵۶ - ۷ بهمن ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۳۷۲۷
تاريخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
وعده ایجاد اشتغال پایدار برای معلولان در مناطق آزاد
مشاور رئیس‌جمهوری با وعده ایجاد اشتغال برای معلولان در مناطق آزاد، گفت: سرمایه گذاران را ملزم به جذب مددجویان و معلولان در واحدهای تولیدی می‌کنیم.
به گزارش تسنیم، سعید محمد در دیدار با جمعی از معلولان کشور با تاکید بر لزوم اقدام جهادی برای ایجاد اشتغال پایدار معلولان در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور اظهار کرد: توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای معلولان کشور از اهداف دبیرخانه شورایعالی مناطق است که با همکاری جامعه معلولین با این دبیرخانه به این مهم دست خواهیم یافت.

وی افزود: در مناطق آزاد کشور به دنبال این هستیم که سرمایه گذاران را ملزم به جذب مددجویان و معلولان در واحدهای تولیدی در مناطق کنیم. با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی برای رفع آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کنیم و با شناسایی نقاط مناسب در مناطق، منابع را در جای مناسب هزینه کنیم و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را بگیریم.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: لزوم استاندارد سازی هتل ها و اماکن سکونت گاهی برای معلولان در مناطق آزاد کشور از اولویت های ما در مناطق محسوب می شود. به همین منظور باید از دیدگاه های سازنده آقای محمودنژاد مشاور امور معلولان در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و سایر عزیزان معلول برای برنامه ریزی بهتر و ایجاد زیرساخت های تفریحی، ورزشی و گردشگری مناسب برای این عزیزان استفاده کنیم.