به‌روز شده در: ۱۴:۵۶ - ۷ بهمن ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۳۷۳۵
تاريخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بازگشت به کار کارگران
کارخانه سولفات پتاسیم ایوان فعالیت خود را از سر گرفت
برخی منابع کارگری از آغاز فعالیت کارخانه سولفات پتاسیم ایوان واقع در شهرک صنعتی ایوان استان ایلام خبر دادند.
به گزارش ایلنا، واحد تولیدی «سولفات پتاسیم ایوان» که از سال ۹۸ به دلیل برخی مشکلات فعالیت تولیدی خود را متوقف کرده، فعالیت خود را با جذب حدود ۶۰ کارگر بیکار شده، از سر گرفته است.

از قرار معلوم این واحد تولیدی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی کار تولیدی خود را در شهرک صنعتی ایوان استان ایلام آغاز کرد، بعد از چند سال به دلیل برخی مشکلات که در زمینه تهیه مواد اولیه تولید داشت، از ادامه فعالیت بازماند و همه کارگران این کارخانه به یکباره بیکار شدند.

طبق اظهارات کارگران؛ این کارخانه که در سال ۹۵ فعالیت تولیدی خود را از سرگرفته است یکبار هم به دلیل برخی مشکلات زیست محیطی فعالیتش از سوی محیط زیست متوقف شده است.

امیدعلی سبزی، فرماندار شهرستان ایوان با تایید از سرگیری فعالیت واحد تولیدی «سولفات پتاسیم» گفته است: دو سالی است این واحد تولیدی تعطیل شده که مدیران کارخانه نبود مواد اولیه را از دلایل تعطیلی آن عنوان کرده‌اند و جلسات و نشست‌هایی نیز در این باره برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی کارخانه سولفات پتاسیم بیکاری ۶۰ نفر از کارکنان را در پی داشته است، اضافه کرد: پیگیری‌ها جهت رفع مشکلات این کارخانه در حال انجام است و بر اساس جلسه‌ای که در این خصوص با حضور مسوولان استانی تشکیل شد و با ورود دستگاه قضا و حمایت سازمان صمت اکنون فعال است.