به‌روز شده در: ۱۱:۳۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۳۹۴۲
تاريخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محمدرضا تاجیک اعلام کرد:
جزییات ارائه خدمات اماکن سیاحتی و رفاهی به اعضای مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران
کارگر نیوز: محمدرضا تاجیک مسئول کمیته رفاهی ورزشی مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی ایران از ارائه خدمات اماکن سیاحتی و رفاهی توسط این مجمع به اعضاء خود خبر داد.
محمدرضا تاجیک مسئول کمیته رفاهی ورزشی مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کارگر نیوز از ارائه خدمات اماکن سیاحتی و رفاهی توسط این مجمع به اعضاء خود خبر داد.

تاجیک بیان کرد در سال 96 آماده ایم  بصورت گسترده به خانواده کارگران در شهرهای مشهد ،انزلی ،قم،مریوان،مهدی شهر، خدمات اسکان ارائه دهیم .

خزانه دار و عضو هیات مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در ادامه فرمودند که با همکاری  اداره کل ورزشی وزارت کار آمادگی لازم جهت شرکت در مسابقات ورزشی و برگزاری  ورزش های همگانی داریم و همچنین کارگران میتوانند از اماکن ورزشی با تخفیفهای مناسب استفاده نمایند.

در ادامه ایشان فرمودند که کارگران می بایست از پتانسیل های موجود استفاده نمایند.

محمدرضا تاجیک افزود: نشاط و تعالی کارگر و خانواده آن ارتباط مستقیم با روابط کارگر و کارفرما، ارتقاء بهره‌وری و کیفیت کالا و خدمات دارد.

عضو هیات مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران گفت: بزرگترین سرمایه تشکلات کارگری را اعضاء و کارگران تحت پوشش آن دانست و همچنین آمادگی مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران را جهت هرگونه همکاری با کارگران تحت پوشش اعلام کرد.

برای اطلاعات و هماهنگی بیشتر با مجمع نمایندگان کارگران استان تهران با شماره 66522611 تماس بگیرید.

برای آشنایی از اماکن سیاحتی و رفاهی برای اعضای مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران اینجا کلیک کنید.