به‌روز شده در: ۱۱:۳۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۴۱۸۷
تاريخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در پنجمین روز از هفته کارگر
همایش ورزشی بانوان کارگر در شرکت دارو پخش برگزار گردید
کارگر نیوز: در پنجمین روز از هفته کارگر همایش ورزشی بانوان کارگر استان تهران با همکاری مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور، اداره کل امور ورزشی و به میزبانی شرکت دارو پخش برگزار گردید.
محمدرضا تاجیک، عضو هئیت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز اظهار داشت: با توجه به بارش فراوان سحرگاه روز شنبه 9 اردیبهشت ماه همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر، همایش ورزشی بانوان کارگر استان تهران و زنگ ورزش در زمین چمن و فضای بارانی انجام نگردید و این برنامه با کمی تاخیر در داخل سالن ورزشی در جنب زمین چمن با حضور دکتر صادقی فر، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شرکت داروپخش برگزار گردید.

در ابتدای مراسم بانوان کارگر به ورزش صبحگاهی پرداختند.در ادامه دکتر صادقی فر سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی در خصوص اهمیت و نقش ورزش در محیط های کارگری در سلامت نیروی کار و افزایش بهره وری سخنانی را بیان نمودند.

در ادامه بانوان کارگر حاضر در این همایش از ایستگاههای ورزشی شامل دارت، تیراندازی با کمان، طناب کشی، فوتبال دستی، هلیارد و پتانک که در محل برگزاری مستقر گردیده بود استفاده نمودند. همچنین گروهی از بانوان با پوشیدن لباسهای محلی اقدام به نمایش بازیهای بومی و محلی نمودند.

در پایان همایش از ۳ نفر از بانوان فعال و پیشکسوت در حوزه ورزش کارگری با اهداء لوح یادبود و هدایای نقدی تقدیر به عمل آمد.در پایان همایش به برندگان در ایستگاههای ورزشی و ۱۰ نفر از حاضران در همایش از طرف شرکت داروپخش هدایایی اهداء گردید.

به گزارش کارگر نیوز، دکتر شعبانی بهار معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، دکتر رمضی سرپرست اداره کل امور ورزشی, دکتر امیرحسینی رییس فدراسیون ورزش کارگری، آقای عبدالرسول حامدی مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی، خانم خواجه نژاد معاون مدیرکل امور ورزشی و خانم برادری رییس اداره بانوان اداره کل امور ورزشی از دیگر مسئولان حاضر در این مراسم بودند.

 در پایان از تمام پرسنل و کارکنان زحمتکش شرکت دارو پخش که برای این همایش تلاش کردند تشکر می کنم و نیز از عزیزان شرکت سایپا، ایران خودرو، بیمارستان صارم، شرکت چینی ایران (ایرانا)، آب و فاضلاب تهران و شهرداری صباشهر و کلیه مسئولین و کارکنانی که در مراسم زحمت کشیدند تقدیر و تشکر می کنم.