به‌روز شده در: ۱۱:۳۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۵۶۳۲
تاريخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
با حضور مسئولین و مدعوین؛
اولین جشنواره رفاهی تفریحی و ورزشی خانوادگی کارگران کشور افتتاح شد
کارگر نیوز: مراسم افتتاحييه اولين جشنواره رفاهي تفريحي و ورزشي خانوادگي كارگران كشور در مجموعه ورزشي تفريحي كارگران بندرانزلي آغاز شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کارگر نیوز، محمدرضا تاجيك رييس مجمع نمايندگان كارگران استان تهران گفت: اين جشنواره در روز چهارشنبه مورخ پانزدهم شهريور ماه در مجموعه ورزشي تفريحي كارگران بندرانزلي آغاز شد. در اين افتتاحييه که با حضور پرشور خانواده هاي كارگران كشور و جناب آقاي دكتر صادقي فر و مسئولين استاني به همت اداره كل امور ورزشي وزارت تعاون كار رفاه اجتماعي و همكاران شاغل در اين اداره و همكاري اداره كل تعاون كار و رفاه استان گيلان برگزار گرديد.

تاجيك بيان كرد شركت رايتل و بانك توسعه تعاون از حمايت كننده هاي برگزاري اين همايش بودند و مجمع عالي نمايندگان كارگران جمهوري اسلامي ايران نيز جهت ترغيب به امر ورزش هدايايي را جهت برگزاري مسابقات ورزشي به اداره كل ورزشي اهدا كرد.

وی  افزود: فعالیت‌هایی که موجب نشاط و  شادی می شود باید افزایش یاید  و با ایده‌های جذاب،  شیو‌ه‌های جدید را برای توسعه ورزش کارگری ایجاد کنیم. شادی در ورزش نقش اقتصاد در جامعه را دارد که از اعتیاد و ضررهای دیگر جلوگیری می‌کند.

در پایان مجمع عالي نمايندگان كارگران جمهوري اسلامي ايران از آقای "جواد رمضی" سرپرست اداره كل ورزشي وزارت تعاون كار،رفاه اجتماعي و همكاران محترم که در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره تلاش کردند تشکر می کند.
نظرات بینندگان
سلام چراپیگیری سهمیه بیمه کارگران ساختمانی سال12\12\97راپیگیری شود ازشهرخمینی شهر شماره من 09052649918