به‌روز شده در: ۱۱:۳۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۶۶۶۸
تاريخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رضا توسلي عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران؛
باز هم شاهد به تاراج بردن دسترنج و امید کارگران هستیم
کارگر نیوز: رضا توسلي گفت: اصلاح ساختار و پرداخت بدهي دولت ،بهترين راه براي برون رفت از مشكل بوجود آمده براي تامين اجتماعي ميباشد....
رضا توسلي عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز گفت: اصلاح ساختار و پرداخت بدهي دولت ،بهترين راه براي برون رفت از مشكل بوجود آمده براي تامين اجتماعي ميباشد، باز هم شاهد به تاراج بردن دسترنج و امید کارگران هستیم.

این فعال کارگری خاطر نشان کرد: کارگران در مدیریت دارایی های خود هیچ دخالتی ندارند و نظارگر پایمال شدن حق و حقوق خود به دست مدیران بی مسئولیت منصوب شده هستند.

کارگران خواستار اصلاح ساختاری در انتخاب مدیران سازمان تامین اجتماعی بوده و همواره مخالفت با هرگونه انتصاب دولتی را اعلام نموده اند، می بایستی انتخاب با مشارکت مستقیم صاحبان اصلی این سازمان صورت بپذیرد.

مطالبه طلب کارگران و احقاقه حقه آنها از دولت، امری سیاسی نبوده و فقط مطالبه حق الناس است.

این عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران در ادامه گفت: کارگران جمهوری اسلامی ایران خواهان حق خود و عدالت هستند، زمان آن رسیده که از تکرار اشتباهات گذشته درس گرفت و دیگر جلوی "تامین اشتباهی" را گرفته و آن را متوقف نمود.

با تاسف باید مطرح کرد که برخی بی باکانه حقی که به نام حق الناس مطرح هست را نادیده میگیرند و به اشتباه، بیت المال معرفی میکنند و خود را همه کاره میدانند، گویا مجری عدالت اجتماعی بوده و این امر با خون و ژن آنها عجین شده است.

این فعال کارگری اظهار کرد: کارگران شاید با حوادث و یا بلایای طبیعی و ضرر و زیان ناشی از آنها کنار بیاییند، ولی هیچگاه با حق خوری آشکار و دستبرد به دارایی هایشان کنار نمی آیند، مطمئناً از تمام راه ها برای احقاق حق خود اقدام میکنند.

عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران در پایان گفت: خطر عدم پرداخت مطالبات ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی به سازمان تامین اجتماعی، یک زلزله مخرب و قابل پیشبینی برای کشور است.