به‌روز شده در: ۱۷:۰۲ - ۹ مرداد ۱۴۰۰
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۱۶۶۹
تاريخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پیام تبریک رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران به آیت الله رئیسی
رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور در پیامی انتخاب سید ابراهیم رئیسی به‌ عنوان رییس‌ جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.
به گزارش خبرنگار کارگر نیوز؛ سیدمحمد یاراحمدیان رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران طی پیامی انتخاب آیت الله رئیسی را بعنوان ریاست جمهوری به ملت شریف ایران  و کارگران تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف و قهرمان ایران اسلامی

کارگران رنج دیده و پرتوان ،کار آفرینان متعهد و مقاوم کشور

پیروزی قاطع و سرنوشت ساز جناب آقای دکتر رئیسی در قامت کاندیدای اصلح ائتلاف مردم ،کارگران و تولید کنندگان را به ایشان ،فعالین ستادهای انتخاباتی و عموم شهروندان گرامی صمیمیانه تبریک و تهنیت می گویم.

تشکلهای صنفی کارگران به خود می بالند که در پرتو حضور تاریخی و دشمن شکن ملت انتخاب احسن بوقوع پیوست و تاسیس دولت کارگری بعنوان غایت آمال و آرزوی این بخش بزرگ از خانواده ایران زمین به مرحله اجرا و تحقق نزدیک گشت .

در مسیر فعالیت و حرکت توفنده این دولت مقتدر مجدانه خواهیم کوشید و ازهمه توان خود در روند بالندگی و اعتلای مولفه های کسب و کار بهره خواهیم برد .

قطعا و با امعان نظر در حسن تدابیر و اهتمام جناب آیت اله رئیسی بعنوان رئیس جمهور محبوب و مردمی اطمینان کامل خواهیم داشت که تقویت بنیه و توان تولید واقتصاد ملی ،تامین معیشت خانوار کارگری ، رفع انواع تبعیض در محیط کار ،پرداخت دستمزد کافی ،تحقق امنیت شغلی ،ایجاد فرصتهای برابر برای مردان و زنان کارگر ،تامین مسکن مناسب و فراهم آوردن بستر تدوین و اجرای سند ملی کار شایسته بعنوان الگوی تحول آفرینی در نظام کار و اشتغال سرلوحه اولویتها و اقدامات دولت مردمی آینده قرار گرفته و کارگزاران آن با الهام از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و رویکرد ضرورت جاری ساختن گفتمان کار جهادی ،خدمتگزاری به اقشار بویژه محروم جامعه را در راس برنامه ریزی ها و فعالیت های خود قرار خواهند داد .

با امید به تحقق آینده ای روشن در پرتو اراده ای راسخ و همبستگی تزلزل ناپذیر از سوی عموم مسئولین ،کارگران ،کارآفرینان و تمامی دلبستگان دولت مردمی ، ایران قوی .

سید محمد یاراحمدیان

رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی ایران