به‌روز شده در: ۱۷:۳۶ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۵۶۲۶
تاريخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه:
فیش حقوق نجومی کارگر علوم پزشکی اهواز اضافه‌کار ماه قبل است
نجفی گفت: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد حکم کارگزینی کارگری ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و بخشی از پول به عنوان اضافه کار ماه قبل است.
به گزارش کارگر نیوز؛ فیش حقوق نجومی یک کارگر با مدرک دیپلم در دانشگاه جندی شاپور اهواز امروز در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شده و میزان حقوق او با مدرکش سوالاتی را در ذهن ایجاد کرده.

علیرضا نجفی در واکنش به خبر انتشار فیش نجومی کارگر دانشگاه، گفت: پس از انتشار خبر از بخش امور مالی دانشگاه درخواست کردیم صحت‌وسقم این فیش را برای ما مشخص کند که چنانچه در فیش متوجه شده باشید، بخشی از حقوق به‌عنوان اضافه‌کار ماه قبل درج کرده‌اند.

آقای نجفی با اشاره به اعلام مصادیق حقوق‌های نجومی از سوی دولت در ۱۵ تیرماه پارسال یادآور شد که طبق تبصره ۹ بخشنامه شماره ۵۸۸۲۶۲۱۴۷۷ حقوق‌های زیر ۳۹ میلیون تومان مصداق نجومی نیست و بالاتر از این مبلغ محل بحث خواهد بود.

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه جندی شاپور اهواز برخورد با هر پرداختی خارج از ضابطه و قانون را حتمی خواند، اما به این نکته نیز اشاره کرد که گاهی اضافه‌کار ماه‌های قبل یکجا که پرداخت شود مبلغ حقوق افزایش پیدا می‌کند.

به گفته این فرد مسئول بر اساس بررسی‌ها هیچ‌گونه پرداخت خارج از ضابطه‌ای به این فرد صورت نگرفته و از طرفی کارگر‌ها معمولاً تا ۱۰ شب سرکار هستند و طبیعی است اضافه‌کار بالایی برای آن‌ها لحاظ شود.

فیش حقوق نجومی کارگر علوم پزشکی اهواز اضافه‌کار ماه قبل است

باشگاه خبرنگاران