به‌روز شده در: ۱۱:۳۷ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۰۴۱
تاريخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شمال غرب کشور رخ داد
اسقبال مردم ارومیه از غرفه ریفل
شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیزدهمین نمایشگاه تخصصی تاسیسات شمال غرب کشور امروز در حالی به کار خود پایان خواهد داد که با استقبال مردم ارومیه همراه شده است.
به گزارش کارگر نیوز؛ این نمایشگاه در حالی آغاز به کار کرد که طی سال های اخیر و با توجه تحریم های اعمال شده  می‌توان شاهد جدیدترین تحولات  و آخرین پیشرفت های تولید کنندگان کشور در زمینه صنعت ساختمان و تاسیسات مرتبط به آن بود.
ریفل نیز به عنوان یکی از برندهای برتر در این زمینه با توجه سابقه فعالیت در حوزه تهویه مطبوع جدیدترین دستاوردهای خودرو را به معرض دید آورده است.
ریفل علاوه بر در اختیار داشتن تیمی مجرب،طی سال های اخیر با توجه به نیاز کشور،بر میزان تولید و عمق داخلی سازی خود افزوده است.این مهم در حالی به دست آمده است که کشور طی سال های اخیر علاوه بر تحریم با مشکلات ارزی نیز روبرو بوده است.در این شرایط ریفل توانسته با تکیه بر تخصص متخصصان داخلی نه تنها مانع از خروج ارز شده است، بلکه توانسته است در زمینه ایجاد اشتغال نیز سهم مناسبی داشته باشد.
استقبال مردم ارومیه و فعالان حوزه صنعت ساختمان نیز نشان میدهد که ریفل در مسیر صحیحی در حال حرکت است که میتواند نوید روزهای خوبی برای این صنعت در اینده باشد.