به‌روز شده در: ۱۴:۳۴ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۱۱۴
تاريخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
اطلاعیه فروش نقدی و اعتباری ون باری اینرودز
بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای از طرح فروش نقدی و اعتباری «ون باری اینرودز» خبر داد.
به گزارش کارگر نیوز؛ متقاضایان این محصول می‌توانند از ساعت ده صبح مورخ ١٤٠١/٧/٣٠ تا ساعت ۱۶ یا تکمیل ظرفیت نسبت به ثبت نام در سامانه آنلاین bahman.iranecar.ir اقدام کنند.
طبق اطلاعیه این شرکت قیمت نقدی ون‌باری اینرودز ۵۵۹میلیون تومان اعلام شده است.
در این اطلاعیه فروش نقدی-اعتباری نیز در نظر گرفته شده است. در طرح نقدی-اعتباری مشتریان می‌توانند با پرداخت ۳۳۵میلیون و ۴۰۰هزارتومان به عنوان پیش پرداخت و مابقی قیمت خودرو را با شرایط اقساط ۱۲ ماهه یا ۱۸ ماهه پرداخت کنند.
موعد تحویل این خودروها هفته سوم آذر اعلام شده و همچنین امکان واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر (صلح) امکان پذیر نیست.
اینرودز پیشروترین محصول ون‌ باری در کشور است که با انعطاف پذیری بالا در تعریف کاربری مورد استقبال مشاغل مختلف قرار گرفته است. تاکنون صاحبان مشاغل شبکه‌های توزیع،‌ خدمات خانگی یا صنعتی مانند خدماتی و تاسیسات منازل،‌ خشکشویی،‌ توزیع مواد اغذیه‌ای یا خدمات عمومی مانند پست و توزیع،‌ امداد شهری و.. مناسب‌سازی شده است.
ون باری اینرودز محصول جدید بهمن موتور دارای فرمان برقی EPS و سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی سرنشین و راننده،‌ سیستم مولتی مدیا۹اینچی،‌ رینگ المینیومی،‌ دوربین ثبت رانندگی و دوربین دنده عقب و سیستم کنترل کششی و کمکی ترمز ESP-TCS-EBA-ABS است. اینرودز توانایی حمل بار ۷۲۵کیلوگرم بار را دارد.