به‌روز شده در: ۰۹:۵۹ - ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۱۴۷
تاريخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بازنشستگان نگران فیش معوقات نباشند
پرداخت معوقات بازنشستگان علیرغم صادر نشدن فیش
بازرس کانون بازنشستگان کارگری تهران از پرداخت معوقات بازنشستگان همراه مستمری آن‌ها خبر داد.
جمعی از بازنشستگان کارگری در تماس با خبرنگار ایلنا، نسبت به عدم صدور فیش معوقات خود انتقاد کردند؛ معوقه فروردین ماه بازنشستگان سایر سطوح همراه مستمری آبان در حال پرداخت است و بازنشستگانی که هنوز نوبت پرداخت آن‌ها نرسیده؛ می‌گویند: فقط فیش مستمری آبان صادر شده و نمی‌توانیم فیش معوقات را در سامانه ببینیم.

حسن ایزدان (بازرس کانون بازنشستگان کارگری تهران) در این رابطه با تاکید بر اینکه حتما معوقه فروردین با مستمری این ماه به حساب تمام بازنشستگان سایر سطوح کارگری واریز می‌شود؛ می‌گوید: ملاک پرداخت است که در حال انجام است؛ بازنشستگانی که نام خانوادگی آن‌ها با «الف» شروع می‌شود، روز گذشته مستمری آبان به همراه معوقه فروردین را دریافت کنند و مطالبات سایر بازنشستگان نیز به ترتیب حروف الفبا واریز خواهد شد.

به گفته وی، مشخص نیست چرا سازمان تامین اجتماعی نسبت به صدور فیش‌های معوقات اقدام نکرده اما مهم این است که پرداخت در حال انجام است.

ایزدان خطاب به بازنشستگان سایر سطوح گفت: براساس حروف الفبا و به همان ترتیبی که در ماه‌های گذشته معمول بوده، مستمری بازنشستگان و یک ماه معوقه به حساب واریز می‌شود؛ ماه آینده نیز معوقه اردیبهشت همراه مستمری آذرماه پرداخت خواهد شد و هیچ جای نگرانی نیست.