به‌روز شده در: ۱۶:۴۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۱۹۳
تاريخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حضور بتیس در هفتمین کنگره بین بین المللی ساخت بیمارستان
با توجه به سابقه بتیس در ارائه و تامین محصولات نظارتی و امنیتی و همچنین اهمیت استفاده از توانمندی داخلی گروه صنعتی بتیس در هفتمین کنگره بین بین المللی ساخت بیمارستان شرکت خواهد کرد.
به گزارش کارگر نیوز؛ بتیس در هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدریت منابع وتجهیزات Hosoital build & Facility Management  که از تاریخ 29 الی 30 آبان در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود،حضور خواهد یافت. شرکت پیشتازان فن آوری طاها(گروه بتیس) نیز با توجه به تجربه و سابقه تجهیز این گونه مراکز در این کنگره حضور پیدا خواهد کرد.
بتیس در این کنگره نام آشنایی دارد چرا که  تجهیز و تامین بیمارستان ولیعصر(عج) ،سوم شعبان،قلب و عروق شهید رجایی،نجمیه،ایرانمهر،امام خمینی (ره)،بقیه الله اعظم (عج)،بازرگانان،مروستی،امام حسین کرمانشاه،بانک ملی ،شهید هاشمی نژاد،شهدای تجریش،شریعتی 2، بیمارستان آرمین کرمان،بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی (ره)تنکابن،بیمارستان مکتب الزهرا،دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران،بیمارستام امام علی متقین،دانشگاه علوم پزشکی سمنان،شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیزات مراکز بهداشتی،شرکت خدمات بهداشتی نویتن دیدگان،دانشگاه علوم پزشکی حیکم کرمانشاه و دانشگاه علوم پزشکی کرمان را در کارنامه خود دارد.
گروه بتیس با دارا بودن نمایندگی فروش و نصب و خدمات بیش از ۱۴ کمپانی معتبر طی ۲۰ سال فعالیت خود توانسته است با اعتماد بسیاری از نهادها و سازمان های دولتی همراه شود.به نحوی که در این مدت راه اندازی سیستم هوشمند مدیریت و نظارت،کنترل تردد و دسترسی ،نظارت تصویری و درب های اتوماتیک بسیاری از نهادها ومراکز بزرگ صنعتی و بازرگانی را از ابتدا تا انتها یعنی مشاوره،طراحی،تامین و نصب انجام داده است.از میان آنها نیز می توان به سالن اجلاس سران کشورها،نهاد ریاست جمهوری،مرکزتجاری اداری رویال سعادت آباد،فولاد خراسان،قطار شهری شیراز،مدیریت اکتشاف نفت ملی ایران،منطقه ویژه صنایع معدنی و شماری از فروشگاه های بزرگ کشور اشاره کرد.
گروه بتیس  در حالی در این کنگره حضور پیدا می کند که با پشتوانه علمی و تجربیات گروه فنی بازرگانی خود،نمایندگی رسمی برترین برندهای دنیا در زمینه ارائه محصولات نظارتی و امنیتی از جمله،SIQURA ، TKH SECURITY SOLUTION ،COMFINO،PACOM، KEYPROCCESSOR ،FACE S.rL،COMMEND ،INDECY را کسب نموده کرده است.
همچنین با گذراندن دوره های آموزشی پیشرفته این تجهیزات در آکادمی های تخصصی مربوطه و دریافت گواهینامه های ISO 10002 و ISO10004 از شرکت QS زوریخ در سوییس و گواهینامه بین المللی تضمین کیفیت و تکنولوژی برتر در سیستم های حفاظت الکترونیک گروه ICS اروپا در سال ۲۰۱۷ گواهینامه بین المللی TQD & Windowsاز گروه شرکت های ICMF انگلستان در سال ۲۰۱۸ اطمینان خاطر و آرامش خیال برای مشتریان به همراه آورده است.
در این شرایط گروه بتیس با بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز دنیا، کادر مدیریتی مجرب،تیم فنی آموزش دیده و ارائه ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش تحت نام تجاری بتیس ،این مجموعه را به اولین و بهترین انتخاب برای طراحی،تامین، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی بدل ساخته است.
ضمن اینکه تجربه حضور در نمایشگاه بین المللی در کنار همکاری گسترده و بلند مدت با شرکت های خارجی باعث شده است که همواره بتیس جزء سرآمد ترین شرکت ها در حوزه محصولات و تجهیزات نظارتی و امنیتی قرار بگیرد.به بیان ساده حضور بتیس در هر رویداد و پروژه ای جدیدترین و به روز ترین دستاوردهای این حوزه را به همراه داشته است.
بنابراین گزارش هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدریت منابع وتجهیزات Hosoital build & Facility Management که از تاریخ 29 الی 30 آبان در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد  شد.