به‌روز شده در: ۱۴:۳۴ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۵۱۴
تاريخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیریت هزینه و درآمد فردی با سامانه هدف بانک آینده
سامانه «هدف»، خدمتی کاربردی از بانکداری الکترونیکی بانک آینده است که به‌منظور تحلیل، پالایش و دسته‌بندی هزینه و درآمدهای روزانه افراد، طراحی شده است.
به گزارش کارگر نیوز، سامانه «هدف»، خدمتی کاربردی از بانکداری الکترونیکی بانک آینده است که به‌منظور تحلیل، پالایش و دسته‌بندی هزینه و درآمدهای روزانه افراد، طراحی شده است.
سامانه هدف، این امکان را برای مشتریان فراهم می‌سازد که به‌طور مداوم و روزانه داده‌های تراکنش‌های مالی خود را از سامانه‌های مختلف بانک آینده دریافت کرده و پس از پالایش و مرتب‌سازی، آن‌ها رابه شکل هوشمند و با به‌کارگیری الگوهایی که خودِ مشتری بازسازی می‌کند، دسته‌بندی کرده و وضعیت مالی خود را به‌صورت لحظه‌ای، مشاهده و مدیریت کنند.
امکاناتی نظیر: «زدن برچسب» برای هر تراکنش، ارائه «نمودارهای تحلیلی»، «بودجه‌بندی» (سالانه، فصلی یا ماهانه)، ارائه «صورت‌حساب پیشرفته»، «افزودن تراکنش دستی» (برای تراکنش‌های غیربانکی یا مربوط به بانک‌های دیگر) و «شکستن تراکنش» به چند زیرتراکنش، برخی از قابلیت‌های این سامانه برای مدیریت هزینه و درآمد کاربران است.
مشتریان برای بهره‌مندی از «سامانه هدف»، باید نخست در «پیشخوان‌مجازی» بانک ‌آینده عضو شده و پس از دریافت «کلمه عبور پیشخوان»، از امکانات سامانه هدف استفاده کنند.