به‌روز شده در: ۱۴:۳۴ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۵۲۰
تاريخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
تحقق 96 درصدی تسهیلات تکلیفی وام قرض‌الحسنه ازدواج بانک آینده
بانک آینده در راستای عمل به مسئولیت‌اجتماعی خود و با هدف تحقق آرمان‌های بانکداری اسلامی تا به‌امروز با تأمین اعتباری بالغ بر 37 هزار میلیارد ریال، به بیش از 64 هزار نفر از جوانان کشور، وام قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
به گزارش کارگر نیوز؛ بانک آینده در راستای عمل به مسئولیت‌اجتماعی خود و با هدف تحقق آرمان‌های بانکداری اسلامی تا به‌امروز با تأمین اعتباری بالغ بر 37 هزار میلیارد ریال، به بیش از 64 هزار نفر از جوانان کشور، وام قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

با توجه به سیاست دولت مبنی بر تأمین حداقلی کمک‌هزینه آغاز زندگی مشترک جوانان با اعطای وام قرض‌الحسنه ازدواج، بانک آینده به‌منظور ترویج سنت پیامبر گرامی اسلام و تسهیل ازدواج جوانان عزیز کشورمان همواره در پرداخت این وام، نقش‌آفرینی مطلوب و مثبتی را دارد.

این بانک در سال گذشته به بیش از 15هزار نفر بالغ بر 19هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرد و موفق به تحقق 96 درصدی تکالیف مقرر خود در این زمینه شد.

متقاضیان محترم برای بهره‌مندی از این تسهیلات می‌توانند در سامانه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ثبت‌نام و یکی از شعب بانک آینده را برای دریافت تسهیلات انتخاب کنند.