به‌روز شده در: ۱۶:۴۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۶۶۶۶۹
تاريخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
منابع آگاه گزارش دادند؛
تغییرات در مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
منابع خبری ادعا کردند که تغییرات مدیریتی در زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیش است و هفته آینده سه نفر از مدیران این مجموعه تودیع و افراد جدیدی جایگزین آنها خواهند شد.
به گزارش ایلنا، برخی منابع آگاه از تغییرات قابل توجه در میان مدیران زیرمجموعه‌های وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر می‌دهند.

این منابع خبری ادعا کردند که هفته آینده قرار است پس از ایام عزاداری سالار شهیدان (ع) در تاسوعا و عاشورای حسینی، مدیرعامل تامین اجتماعی و روسای سازمان‌های آموزش فنی و حرفه‌ای و بهزیستی در زیرمجموعه وزارت کار عزل و مدیران جدیدی به جای آن‌ها معرفی شوند.

طبق این گزارش، میرهاشم موسوی (مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی)، غلامحسین حسینی‌نیا (معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور) و علی محمد قادری (رئیس سازمان بهزیستی کشور) قرار است جای خود را به نفراتی جدید بدهند و احتمالا هفته آینده مراسم تودیع و معارفه برای آنان برگزار خواهد شد.

اواخر ماه گذشته بود که خبر عزل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منتشر و اعلام شد میرهاشم موسوی از ریاست تامین اجتماعی و برخی اعضای هیئت‌مدیره شستا برکنار شده‌اند که بلافاصله روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی خبر را تکذیب کرد. اما از قرار معلوم برخی تغییرات در زیرمجموعه تامین اجتماعی و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در پیش است و منابع آگاه اعلام کردند مراسم معارفه‌‌ی مدیران جدید هفته آینده برگزار می‌شود.